Mesaj gönder
Jiangsu TOM Intelligent Equipment Co., Ltd.,
Hakkımızda
Profesyonel ve Güvenilir Ortağınız.
Jiangsu TOM Akıllı Ekipman Co., Ltd., Çin'in Jiangsu Eyaleti, Changzhou Şehri, Wujin Yüksek Teknoloji Bölgesi, Fengxi Yolu 26 numarada yer almaktadır.Tom'un fabrikası, 120558 m2 bina alanı dahil olmak üzere 150 mu'luk bir alana sahiptir., 2 doktor, 28 yüksek lisans, 286 lisans derecesi veya daha üstü dahil olmak üzere 710 çalışanı var, hala şimdi, Tom ISO9001 kalite sistemi sertifikası elde etti,ISO14001 çevresel yönetim sistemi sertifikası, OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği sistemi sertifikası...
Daha fazla bilgi edin

0

Kuruluş Yılı

0

Milyon+
Çalışanlar

0

Milyon+
hizmet verilen müşteriler

0

Milyon+
Yıllık satış
Çin Jiangsu TOM Intelligent Equipment Co., Ltd., Yüksek Kalite
Güvenilirlik mührü, kredi kontrolü, RoSH ve tedarikçi yeteneği değerlendirmesi. Şirketin sıkı kalite kontrol sistemi ve profesyonel test laboratuvarı var.
Çin Jiangsu TOM Intelligent Equipment Co., Ltd., DEVELOPMENT
İç profesyonel tasarım ekibi ve gelişmiş makine atölyesi. İhtiyacınız olan ürünleri geliştirmek için işbirliği yapabiliriz.
Çin Jiangsu TOM Intelligent Equipment Co., Ltd., Üretim
Gelişmiş otomatik makineler, katı bir süreç kontrol sistemi. İhtiyacınızın ötesinde tüm elektrik terminallerini üretebiliriz.
Çin Jiangsu TOM Intelligent Equipment Co., Ltd., % 100 Hizmet
Toplu ve özel küçük ambalajlar, FOB, CIF, DDU ve DDP. Tüm endişeleriniz için en iyi çözümü bulmanıza yardım edelim.

Kalite Pestisit Dolum Makinası & Yağ Dolum Makinası Üretici

Gereksinimlerinizi Daha İyi Karşılayan Ürünleri Bulun.
Vakalar ve Haberler
En Son Sıcak Noktalar.
ACE'ye: "Tom'un şov salonu" harika başlıkta yazıyor.
ACE'nin "önceki hayatı" ve "bu hayatı"   Ulusal Pesticid Değişim Konferansı veTarımsal kimyasal ürünler Çin Pesticid Endüstrisi Derneği tarafından düzenlenen sergi, Şangay'da her günEkim. Profesyonel bir pestisit ticareti ve pestisit Çin'de bir bilgi alışverişi konferansı.Ev içi zaman İşletmeler için ticaret sözleşmeleri imzalamak içinGelecek yıl. Fırsat. 2019 19. Ulusal Pesticid Değişim Konferansı ve Tarım Kimyası Ürünler Sergisi - 4. Çin Uluslararası Gübre Sergisi tarafından tutulur16-18 Ekim 2019'da Şangay Dünya Fuarı'nda ve Kongre Merkezi.   Bu sergi, Avrupa Birliği ile Avrupa Birliği arasındaki işbirliğini ve bilgilendirmeyi aktif olarak teşvik edecek. Pestisit ve gübre endüstriyel zincirinin yukarı ve aşağı akışları Üretim - hammadde tedarik, ham ve ara üretim, formülasyon Üretim, böcek ilacı katkı maddeleri, ambalajlama ekipmanları, yeni gübre, tarımsal Makine ve diğer üretim işletmeleri. şirketlerin uluslararası pazara genişlemesi için.   Tom Glory anı   12. Çin Pesticid Yenilikçi Katkısı Ödülü     15 Ekim 2019'da, sergi sırasında, on dokuzuncu ulusal pestisit Çin'in ev sahipliği yaptığı Değişim Konferansı'nın tematik forumu (Yangong Forumu) Shanghai Pudong Sheraton'da Pesticide Endüstrisi Birliği'nin 2. Çin Pesticide Yenilikçi Katkı Ödülleri Sunum Töreni.   Jiangsu Tom Smart Equipment Co., Ltd. "Automatik akıllı doldurma üretim hattı" projesiyle Çin Pesticid Yenilikçi Katkısı Ödülü kazandı Teknolojik Yenilik Ödülü İkinci Ödül Bu Tom'un en yüksek ulusal ödülü. tarımsal kimyasallar, pestisit inovasyon katkısı ödülünün ikinci ödülünü kazandı, Ekipman kategorisindeki en yüksek ödül. Tom 100 teknik ekibimiz, biz Tom'uz. İnsanlar son derece görkemli ve gurur duyuyorlar! Kazananların listesi Tang Jianhua, Xu Genbao, Cai Jian, Liu Lu, Chen Yulong   Şöhret asla doğmamıştır, bireysel de değildir. 100 kişilik teknik ekibin 720'den fazla çalışanı ve 100 kişilik Jiangsu Tom Akıllı Aygıtlar Şirketi'nde sadık bir personel ekibi ve her meslektaş Birlikte kutlayalım.   1Tom standına sürekli ziyaretçiler geliyor. 2.Sektörün büyük kahve üreticisi Tom'un bilgeliğini anlamak için durdu 3.Satış personeli ziyaretçileri sıcak bir şekilde karşılıyor. 4.Yabancı tüccarlar Tom'un yaratılışını beğendiler. Ürünün tanıtımı   50-1000ml yüksek hızlı tartma tipi dolgu ve akıllı dolgu hattıDYZ-280 yatay torba ambalaj makinesi

2023

09/01